Ödeme Seçenekleri

istocxml.com olarak ödemeleriniz Kolay , Güvenilir ve Hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere sunduğumuz alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz.

  • Havale / EFT
  • Kredi Kartı ( Henüz aktif değildir. )

ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde, ödeme onayının anlık gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ödeme onayı alınmayan siparişleriniz kargoya verilmemektedir.

Havale ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız banka IBAN numaramıza seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki 9 haneli sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki 9 haneli SİPARİŞ NUMARANIZI ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. EFT işlemleriniz sırasında alıcı kısmına firma unvanımız yazmanız gerekmektedir. Böylelikle yapacağız ödeme tarafımıza daha hızlı ulaşacaktır. Ödeme dekontunuzu info@istocxml.com mail adresine göndermeniz durumunda siparişiniz daha hızlı kargolanacaktır.

Kredi Kartı ile Ödeme

istocxml.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde; gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir.